פתרונות לחימום וקירור באירועים עסקיים

אתם מארגנים אירוע עסקי גדול ומחפשים אחר כל הדרכים לדאוג לרווחתם של האורחים שלכם. מציאת פתרונות חימום וקירור היא אחת הנקודות החשובות ביותר עליה יש לשים את הדגש במהלך התכנון של כל אירוע. מזג האוויר בישראל אינו מאפשר תמיד לקיים אירועים בחוץ מבלי לסבול מקור קיצוני בחודשי החורף או מחום משמעותי בחודשי הקיץ. את בעיות מזג האוויר ניתן למצוא בעזרת מגוון רחב של פתרונות חימום או קירור אשר יהפכו את האווירה באירוע לנעימה ויאפשרו לאורחים שלכם לשכוח ממזג האוויר שבחוץ.

פתרונות חימום לאירועים

במידה והאירוע שלכם מתקיים בחודשי החורף אתם זקוקים לפתרונות חימום שיהפכו את חלל האירוע לחמים ונעים. ישנם מספר פתרונות חימום בולטים במיוחד:

  • פטריות חימום- פטריות חימום הן פתרון פופולרי מאוד. הן עובדות על גז ולא זקוקות לחיבור חשמל ולכן השימוש בהן הינו קל ונוח במיוחד בעיקר כיוון שניתן להציב אותן בכל חלל ובכל מקום.
  • פטריות חימום חשמליות- בנוסף לפטריות הגז ניתן למצוא כיום גם פטריות חשמליות אשר מגיעות במספר הספקים שונים כך שניתן לבחור בפטריות המתאימות ביותר עבור כמות האורחים שלכם ועבור גודל חלל האירוע.
  • תנורים חשמליים- גם התנור עובד על זרם חשמלי כאשר היתרון המשמעותי שלו הוא שבניגוד לגז אשר עלול לאזול לאחר משך שימוש מסוים התנור יכול לפעול ללא הפסקה שכן הוא עובד על חשמל.

פתרונות קירור לאירועים

גם במידה והאירוע שלכם מתקיים במהלך חודשי הקיץ דעו כי ישנו פתרון. הנה מספר אפשרויות:

  • מצננים – השכרת מצננים היא אחת הדרכים האפקטיביות לקירור חלל האירוע שלכם. המצננים עובדים על בסיס של מים מה שהופך אותם לידידותיים לסביבה. המצנן פולט אוויר קר אל חלל החדר לאחר ששאב אותו מבחוץ וצינן אותו.
  • מזגנים ניידים- מזגן נייד דורש חשמל לשם פעולתו והם יעילים בעיקר לקירור של חלל קטן וסגור.

השכרת ציוד לאירועים

אירוע טוב הוא אירוע שמספק את התנאים הטובים ביותר עבור האורחים שלו. בין אם מדובר בחודשי החורף ובין אם מדובר בחודשי הקיץ אתם זקוקים לפתרונות חימום או קירור על מנת להפוך את האירוע לנעים יותר.

יכול לעניין אותך גם

בשר מהמעשנה אונטריב

קרא עוד

המלצות וטיפים להשכרת ציוד לאירועים

כאשר אנו בוחרים להפיק אירוע חשוב שנזכור כי הספק

קרא עוד

טיפים לבחירת ציוד הגברה לאירועים בשטח

אירועים בשטח דורשים מאיתנו הערכות נכונה ומדויקת

קרא עוד
iconmail