השכרת מאווררים לאירועים בירושלים – שולחנות כיסאות ועוד

תוכן עניינים

השכרת מאווררים לאירועים בירושלים – עונת הקיץ היא עונת השיא בענף האירועים. רוב הזוגות מעדיפים להתחתן בקיץ כך שהחום הכבד אינו מרתיע או פוגע בהנאה של האורחים. הסיבה היא שימוש חכם בפתרונות אוורור וקירור. השכרת שולחנות, כסאות, מאווררים לאירועים מבטיחה אפשרות ליצירת אווירה קרירה ונעימה בכל מתחם פנימי או חיצוני.

כאשר מפזרים נכון מאווררים בשטח, האורחים נהנים גם כאשר האירוע מתקיים במתחם חיצוני ביום קיץ חם. העיר ירושלים ממוקמת בפסגת הר, היא נהנית ממזג אוויר נוח בשעות הערב גם בקיץ. משבי רוח רעננים מבשרים על בוא הערב ומביאים עמם אוויר צח משכר.

אם אתם מתכננים אירוע באזור ירושלים אל תמהרו לוותר על האפשרות לארח במתחם חיצוני בו תיהנו מהאוויר הצח של ירושלים, מהנופים וממשבי הרוח הנעימים. דואגים שבכל זאת יהיה לאורחים חם? שירות השכרת מאווררים לאירועים בירושלים פותר לכם את הבעיה.

היכן אפשר לשכור מאווררים לאירוע?

תשמחו לגלות שהשכרת ציוד לאירועים עם דגש על מאווררים מתבצעת בהליך פשוט ומהיר. כל מה שצריך זה להתקשר, לפרט אודות הצרכים והציפיות שלכם ולקבל הצעה מתאימה. כבר באותה שיחה טלפונית ראשונית אפשר יהיה לסכם את כל הפרטים ולהשלים את ההזמנה. השכרת מאווררים לאירועים בירושלים כוללת לרוב גם הובלה של הציוד אל מקום האירוע. צוות שירות אדיב ומקצועי צפוי להגיע אל מתחם האירוע בשעה שנקבעה, לסייע לכם בהעמדת המאווררים ולהדריך כיצד כדאי לתפעל אותם נכון.

מוצרים נוספים:

מחירים של השכרת מאווררים לאירועים בירושלים

עלויות של השכרת מאווררים לאירועים נקבעות על פי כמות המאווררים ותוספת של הובלה ואיסוף. התמחור הוא לפי יחידות כאשר מחירי המאווררים נקבעים בהתאם לעצמה. מאווררים עוצמתיים שמצליחים לכסות שטח גדול יותר יהיו יקרים יותר בהשוואה למאווררים קטנים. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מדויקת בעבור האירוע שלכם. חוששים מהמחיר? תשמחו לגלות שהשכרת מאווררים לאירועים בירושלים היא לא עסק יקר. פעמים רבות הפקת אירוע חוץ שדורשת השכרת ציוד וריהוט תהיה זולה יותר בהשוואה למחירים של אולמות האירועים.

כמה מאווררים צריך לאירוע?

כמות המאווררים נקבעת על פי התנאים בשטח, כמות שולחנות וכיסאות אשר מעידים על מספר האורחים ועצמת הרוח הדרושה. לרוב, מאוורר במידה של 26 אינץ’ מצליח לתת מענה לשטח של כ-50 מ”ר. אם האירוע שלכם מתקיים ביום חם, בשעת צהריים או כולל תנור שפולט חום (גם מנגל) – נגדיל את מספר המאווררים. על המאווררים לכסות את המתחם כולו ולשלוח משבי רוח רעננים אל פינות הישיבה.

אלו שולחנות, כיסאות ומאווררים מתאימים לאירועים?

כאשר אתם שוכרים מאווררים, כיסאות או שולחנות לאירוע אתם מקבלים מאווררים תעשייתיים קלים לשימוש ונוחים להזזה. צריכת החשמל של המאווררים התעשייתיים נמוכה בהשוואה למזגנים. כל שעליכם לעשות בשביל להפעיל את המאוורר זה לחבר אותו אל שקע החשמל. השכרת מאווררים לאירועים בירושלים היא הפתרון שאתם מחפשים לימי הקיץ החמים.

אפשר וכדאי לשכור מאווררים גם למטרת אפקט של רוח לרחבת הריקודים או הרחקת עשן וריחות ברביקיו מהמתחם.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail