השכרת צ’ילרים לאירועים

תוכן עניינים

השכרת צ’ילרים לאירועים – בחודשי הקיץ החום הוא כבד מאוד, הלחות והשמש מוסיפים לתחושה הלא נעימה, כך גם בחלק מחודשי האביב והסתיו, לכן כאשר מתכננים אירוע שעתיד להתקיים בחוץ, בין אם מדובר בחתונה, אירוע משפחתי או חברתי, כדאי לחשוב על דרך בה השהייה בחוץ תהיה נעימה ביותר. השכרת צ’ילרים לאירועים היא דרך מצוינת להבטיח שהשהייה בתנאי שטח לא תלווה בתחושת אי נוחות כגון הזעה ועצבנות.

מהו צ’ילר

הצ’ילר, או בשמו העברי, המצנן, הוא מכשיר חשמלי נייד בעל מבנה מרובע שפועל בצורה שהיא דומה למזגן. המכשיר שואב את האוויר החם, אשר עוברים תהליך של קירור כאשר זורמים בתוך הצינורות, לאחר מכן המים משתחררים באמצעות משאבות. המכשיר קיים בגדלים שונים והוא בעל נפח קירור משתנה, כדאי לקחת בחשבון את גודל השטח ואת כמות האנשים כדי לבחור את הגודל הנכון.

השכרת צ’ילרים לאירועים ניתנת לטווחי זמן משתנים, ממספר שעות בודדות ועד למספר שנים. הצ’ילר הוא בעל לוח פיקוד קל לתפעול ונחשב לאפשרות קירור ידידותית לסביבה מאחר ולא עושה שימוש בחומרי קירור מסוג CFC.

השכרת צ’ילרים לאירועים הוא פתרון מומלץ מאוד בגלל היעילות הגדולה, בניגוד למאוורר תעשייתי שיכול בהחלט להועיל, הצ’ילר בנוסף לפעולת האוורור מתיז סילונים קטנים לאוויר ובכך מוריד את הטמפרטורה באופן מהיר ויעיל. המצנן יוצר סביבו שטח גדול שבו ישנו קירור משמעותי, יש ביכולתו להוריד את הטמפרטורה בשטח הפתוח בעד 15 מעלות. בימי הקיץ הביקוש למצננים הוא רב כך שכדאי לבצע את ההשכרה מבעוד מועד.

המצנן הוא כלי יעיל במיוחד כאשר מדובר בשטח פתוח מאחר והוא שואב את האוויר שנמצא בחלל, בניגוד למזגן שממחזר את האוויר, לכן הוא זקוק לזרימת אוויר. ניתן למלא את המצנן במים קרים או מים וקרח בכדי להבטיח שהאוויר שיוציא יהיה קר יותר.

השכרת צ’ילרים לאירועים הוא פתרון חסכוני מאחר והמצנן עובד באופן יעיל, לכן יש אפשרות לעשות בו שימוש גם כאשר אין גישה לשקע חשמל, לשם כך צריך להיעזר בגנרטור, שיכול להיות בעל הספק בינוני ולא בהכרח גבוה, דבר שמוזיל את העלויות של האירוע.

פתרונות קירור לאירועים

אירוע שנערך בחוץ, תחת כיפת השמיים או באוהל סגור מספק תחושה קסומה של פסטורליה, הרמוניה וחיבור לטבע, אך מזג אוויר הוא גורם מכריע שיש לקחת בחשבון, החום יכול להעיק ולשבש את החוויה. הזמנת ציוד קירור הוא הפתרון האידיאלי לאירועים בשטח פתוח בחודשי הקיץ. יש מספר אפשרויות שיכולות לעזור לווסת את הטמפרטורה ולתרום להצלחת האירוע.

השכרת מצננים לאירועים היא שיטה פופולארית לצינון האוויר באופן אופטימלי בשטח הפתוח, השיטה מתאימה לכל סוגי האירועים שמתקיימים בחוץ, גם אירועים שמתקיימים במרחב סגור. המצנן מתאים במיוחד לאזורים יבשים בהם הלחות אינה גבוהה. המצנן לא ממחזר אוויר אלא מתבסס על הכנסת אוויר חדש.

השכרת מזגן נייד היא אופציה טובה שתספק קירור עוצמתי, והתפעול שלהם פשוט. השימוש במזגן יתאים לאוורים בהם הלחות היא גבוהה מאחר והוא מוריד את רמות הלחוץ באוויר. השימוש בו מומלץ יותר בשטחים סגורים ויקר יותר מאשר השימוש במצנן.

מאמרים נוספים:

השכרת מאווררים לאירועים היא אפשרות נוחה, נגישה וזולה יותר. השימוש במאוורר הוא גם החסכוני ביותר מבחינת השימוש בחשמל. חשוב שהמאורר יהיה איכותי ובעל עוצמה גבוהה במיוחד, עם זאת יכולתו לקרר ולרענן היא מוגבלת ונמוכה יחסית.

בעבר השכרת מאווררים תעשייתיים הייתה הרווחת והזמינה ביותר כאשר מדובר באירועים שמתקיימים בחוץ, היום המצננים הפכו לנגישים וזולים יותר, כל מה שנחוץ עבורם הוא חיבור לחשמל, והם יכולים לשמש בתור מעין מזגן נייד שמקרר את האוויר באופן יעיל.

יתרונות השכרת צ’ילרים לאירועים

הצ’ילרים עובדים ביעילות רבה והם חסכוניים מבחינה אנרגטית. מעלה נוספת היא שיש זרימת אוויר והאוויר שיוצא מהמצנן הוא טרי.

השכרת מצננים והבאתם לשטח הוא תהליך לא מורכב הודות לקלות השינוע שלהם, משקלם הנמוך והעובדה שהם מכילים גלגלים בתחתית המצנן. השימוש במצנן לא מצריך פעולות פירוק והתקנה מסובכות, הפעלתם מצריכה רק מילוי מים ולחיצה על כפתור ההדלקה, הדבר מאפשר שימוש נוח ועצמאי שלא דורש טיפול של איש מקצוע.

כדאי לשים לב

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המצננים הם גודל השטח, כמות האנשים שיהיו באירוע, האם מדובר בשטח פתוח או פתוח למחצה, האם ישנם גופים שיכולים להפריע לזרימת האוויר, למשל קירות, עצים או חומות. כשיש גורמים שחוסמים את זרימת האוויר יש צורך ביותר מצננים. בעזרת קריטריונים אלה ניתן להחליט מהו הגודל הרצוי והכמות הרצויה של הצ’ילרים לאירוע.

מחיר השכרת הצ’ילרים ישתנה בהתאם לכמות הדרושה, לגודלם ולזמן ההשכרה הנחוץ.  חברה אשר משכירה את הציוד תוכל לספק לכם צ’ילרים איכותיים ותקינים ותהיה אחראית עליהם.

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי של המצננים מהמחסנים של החברה, הדבר יצריך רכב מסחרי ויוכל להתבצע רק כשאר מדובר בכמות צ’ילרים נמוכה. אפשרות נוספת היא הובלה מטעם החברה המשכירה, היתרון הוא שלא תצטרכו לעסוק בשינוע, בנוסף לכך תוכלו להסיר מכם את האחריות במידה ונגרם נזק למוצר כתוצאה משינוע שאינו מותאם.

פתרונות קירור הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע שמתקיים בחודשי הקיץ החמים של השנה, כאשר מדובר באירוע שמתקיים במרחב הסגור, המזגן, הצ’ילרים וגם המאווררים יכולים לספק מענה טוב, וניתן להשתמש בכמה אמצעי קירור. מאפייני האירוע ומידת הלחות יעזרו לבחור בגורם הטוב ביותר על מנת לקרר את השטח הסגור. השכרת מאווררים תעשייתיים היא חלופה ירוקה יותר ומתאימה לכל סוגי האירועים, אם כי יעילה פחות בקירור.

השכרת צ’ילרים לאירועים היא פתרון טוב ביותר בייחוד כאשר האירוע עתיד להתקיים במרחב הפתוח. שטח מאוורר שמספק את האפשרות להתרענן ולהינות מהפעילות, להתמקד באינטרקציות האנושיות, לרקוד ולאכול בסביבה נעימה יכול לשדרג את האירוע ואת החוויה של המבלים בצורה משמעותית.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

השכרת אוהל לאירוע
בלוג
השכרת אוהל לאירוע קסום

השכרת אוהל לאירוע קסום אירועים בטבע הם אירועים קסומים באופן ייחודי, ובהחלט גם מבוקשים מאד בעשור האחרון. יחד

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail