השכרת שולחנות לאירוע

תוכן עניינים

השכרת שולחנות לאירוע – איך תקלו על ארגון האירוע עם השכרת שולחנות – אז אתם בשיא הארגונים לאירוע שאתם מתכננים כבר המון זמן, ואתם מתכננים אותו בשטח הבית שלכם. כנראה שהכל אבל ממש הכל כבר מוכן, הכיבוד, רשימת האורחים, היום והשטח.

 

אבל מה עם השכרת שולחנות לאירוע?

לא משנה מה גודל הבית, נדיר למצוא בית בו יהיו מספר רב של שולחנות או שולחן שיהיה בגודל המתאים למספר גדול של אורחים.

אמנם לאירוע ביתי יש כמה וכמה יתרונות מובילים על קיום אירוע באולם או גן אירועים לדוגמא, כמו מחיר ההוצאות והעלויות הנמוכות לעומת השכרת מקום, התחושה הנינוחה והביתית לעולם הרגשת המחויבות של התגנדרות אופנתית ועוד דוגמאות רבות. עם זאת, תכנון אירוע בבית מצריך כמה וכמה מאמצים לפני היום המיוחל אז אספנו עבורכם כמה טיפים שיעשו לכם קצת סדר בארגון.

כלים חד פעמיים

לא משנה מה סדר גודל האירוע וכמות האורחים, וגם לא משנה אם אתם מארחים בכל שבוע קבוע מספר אורחים חברים או משפחה, אין סיכוי שיהיו לכם מספר כלים מספיק לקיום אירוע של ממש, ולכן יש את הפתרון הזול והנגיש של רכישת כלים חד פעמיים, אותם ניתן לקנות כמעט בכל חנות, בין אם סופר שכונתי לבין אם חנות מיוחדת לכלים חד פעמיים. כמו כן והכי חשוב שניתן כיום לקנות ולבחור בסוג כלים חד פעמיים מפלסטיק קשיח יותר ועם קישוטים ועיטורים עליו, כך שהכלים לא יראו זולים או לא עמידים.

לחילופין, ניתן כיום להשכיר כלים בכמות מספקת מחברה אשר מספקת ציוד להשכרה כמו קורן דוג. אנחנו גם מספקים שירות השכרת שולחנות לאירוע ועוד ציוד רב.

היתרון הגדול כאן הוא עצם העובדה שכשסיימתם להשתמש בכלים- אם הם חד פעמיים ניתן לזרוק אותם מבלי שטיפה- ואם להשכרה ניתן פשוט להחזיר אותם לקורן דוג, בדיוק כמו בהשכרת כסאות ושולחנות לאירוע או כל השכרה אחרת.

השכרת שולחנות לאירוע

תמיכת בני הבית

אם ההורים מתכננים אירוע והילדים בוגרים מספיק, אין כל סיבה שהם יתכננו אותו לבד ובהחלט ניתן להירתם למשימה מצד כל בני הבית הבוגרים- וגם הקטנים! בכל גיל בני המשפחה יכולים בהחלט להשתתף בקישוט ועיצוב, בסדר הכלים או סידורי הישיבה, בטיפוח הצמחים או הטלפונים לאורחים, כמו גם סידור ונקיון הבית בתום האירוע.

מאמרים נוספים:

קונספט לאירוע

אם אתם רוצים לייחד את האירוע שלכם כדאי להמציא קונספט שיהיה נושא המסיבה. לפי הקונספט שתמציאו, תוכלו לארגן פעילויות ומשחקי חברה בנושא, התאמת הקישוטים או התלבושות, וגם עיטור של השכרת שולחנות לאירוע כדי להוסיף לאווירה.

השכרת שולחנות כריהוט

לא רק כלים ניתן לקנות חד פעמיים או לשכור, כאשר אחד הטרנדים הנפוצים כיום היא השכרת שולחנות וכסאות לאירועים מרובי אורחים. בקורן דוג תוכלו למצוא מגוון של השכרת שולחנות לאירוע, כמו גם כסאות, פופים, מחצלות והצללה לכל מטרה, וכל זאת ללא הצורך ברכישת ריהוט שישכב ללא שימוש לאחר האירוע, בעלויות גבוהות.

תכנון מראש והגדרת התקציב

כולנו יודעים שלחץ שמגיע כמה ימים ספורים לפני כל אירוע הוא גדול ולכן ככל שתתכננו כמה שיותר במדויק את כל הפרטים או לפחות את רובם, כך תישארו רגועים יותר. כדאי לרשום ולסדר הכל כמו סידורי ישיבה, מספר מוזמנים, רשימת כיבודים ואוכל, כמויות של כל דבר שעליכם לרכוש או כמות של השכרת שולחנות לאירוע, כדי לא לפספס שום פרט.

אחד החששות הגדולים אצל מי שיארגן אירוע הוא העלויות שעלולות להיות גבוהות מהמצופה ולכן כדאי להגדיר את התקציב ולהגביל את העלויות כדי לשמור על סדר, בהתאם לתכנון.

הנאה, רעיונות והשראה

בסופו של דבר האירוע הוא יום שאמור להיות משמח, אל תשכחו ליהנות מכל רגע. – לעיתים מרוב דברים רבים שצריך לתכנן אנחנו מאבדים את זה ומוצאים את עצמנו ללא מוטיבציה או רעיונות לתכנונים שעדיין לא נסגרו לקראת האירוע. חשוב לקבל השראה ברחבי הרשת וכמו כן להתייעץ עם המומחים שיוכלו לעשות לכם סדר מה כדאי ומה לא, כמו המומחים של קורן דוג. לדוגמא ייעוץ לגבי סוג השולחנות וכסאות לאירוע והכמות המומלצת לפי הצרכים שלכם ושל האורחים שלכם.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

השכרת פינות זולה
בלוג
השכרת פינות זולה

התחלתם לתכנן אירוע שבכוונתכם להזמין אליו אורחים רבים? תוכלו לשכור פינות ישיבה איכותיות כדי לאפשר לכם לשבת בנוחות

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail