השכרת שולחנות קפה ערוכים

השכרת שולחנות קפה ערוכים – אירועים בהם משתתפים אנשים רבים מצריכים לוגיסטיקה גדולה ולפעמים מורכבת, כאשר בתכנון והפקת אירועים מקדישים מחשבה רבה לתוכן האירוע, למנות שיוגשו, למוסיקה שתושמע ואפילו לאטרקציות שתהיינה באירוע.

אולם לא פעם מפספסים את התכנון של אחד המרכיבים החשובים ביותר לאורחי האירוע – השולחנות עליהם ישבו ובהם ישתמשו האורחים. מאמר על ארבע רגליים חשובות לכל אירוע

אירועים רבי משתתפים מצריכים תכנון מוקפד ומדוקדק של כל אספקט באירוע. ואכן, מפיקי אירועים ובעלי האירועים עצמם נותנים את הדעת ומתכננים לפרטי פרטים היבטים חשובים של כל אירוע, משפחתי או עסקי, כדוגמת התוכן של האירוע, מנות המזון שיוגשו לאורחים, המוסיקה שתושמע בכל שלב באירוע, הנאומים שיינשאו במסגרת האירוע, הלבוש והתלבושות (לרבות לפעמים קוד לבוש עבור האורחים), ואפילו מתכננים את האטרקציות המיוחדות שיבדרו את האורחים השונים באירוע.

כך למשל, עבור אירועים באיזור תל-אביב, כל הלוגיסטיקה של המטבחים לאירועים, בין אם האירוע באולם או בגן אירועים, ובין אם האירוע מתארגן בשטח, הינה לוגיסטיקה מורכבת ומסובכת, הכוללת גם השכרת מקררים בתל אביב – מקררי הקפאה וקירור, מקררים לשמירת טמפרטורת מזון שעומד להיות מוגש ועוד.

שולחנות לאירועים

מצד שני, אחד הרכיבים החשובים ביותר בכל אירוע רב משתתפים לא פעם נזנח, או לא מקבל את תשומת הלב הראויה שלו: השולחנות. שולחנות לאירועים הינו מרכיב חשוב, שכן עליהם בדרך כלל האורחים סועדים את המנות שיוגשו, ועליהם הם ישתו קפה וקינוח לקראת סופו.

שולחנות לאירועים מצריכים תכנון לפי סוג, אופי ומשך האירוע, כמו גם להיות מותאמים למספר המשתתפים המיועד לאירוע. אין אירוע אחד שדומה לשני מבחינת סידור שולחנות, מספר השולחנות הדרוש, וסוגי השולחנות הנדרשים לאורך האירוע כולו.

באופן טיפוסי, נדרשים שלושה סוגי שולחנות באירוע רב משתתפים: שולחנות בופה לתחילתו, שולחנות אוכל לסעודה העיקרית במהלך האירוע, ושולחנות קפה לסוף האירוע. ניתן כמובן להשכיר שולחנות לכל סוגי האירועים, מכל סוגי השולחנות, על ידי ספקים המתמחים בכך.

השכרת שולחנות קפה

השכרת שולחנות לאירועים הינה כאמור מטלה לוגיסטית חשובה בכל אירוע. ניתן לומר כי ללא שולחנות, אירוע יתקשה להתקיים באופן מסודר, או לפחות בצורה שבה רוב האנשים מורגלים בהם להיות באירוע.

גם כאשר מתכננים את השולחנות לאירוע, לא פעם נזנח התכנון עבור סוף האירוע – שולחנות הקפה והקינוחים. השכרת שולחנות קפה הינה הפתרון הברור לבעיה זו, אולם צריך כמובן לתכנן את ביצועה מבעוד מועד.

השכרת שולחנות קפה מאפשרת את הצבת השולחנות במספר המספיק עבור האורחים, בדרך החוצה מן האירוע, לשתות קפה ולאכול מאפה או קינוח המוגשים בבופה הסמוך לעמדות הקפה. לרוב, חברה להשכרת שולחנות קפה תספק שולחנות גבוהים, בהם משתמשים כאשר האורחים עומדים בסמוך לשולחן עצמו.

שולחנות קפה יכולים לספק פתרון גם עבור תחילת האירוע בעת הגשת הבופה המקדים לארוחה העיקרית של האירוע. לכן השימוש בשירותי השכרת שולחנות קפה אינו מוגבל לסוף האירוע, אלא גם לתחילתו ואפילו במהלכו בחלק מסוגי האירועים.

פינות ישיבה לאירועים

השכרת שולחנות קפה יכולה לשמש גם חלק חשוב נוסף מכל אירוע – התקנת פינות ישיבה לאירועים, בהם האורחים יכולים לנוח או להתגודד עם חברים ולשוחח. בדרך כלל, מדובר בהשכרת שולחנות נמוכים, הסמוכים לכורסאות או כיסאות ישיבה נוחים, במתחם הסובב את האירוע.

פינות ישיבה לאירועים נפוצה בעיקר בגני אירועים או במתחמי אירועים בשטח הפתוח, ופחות באולמות אירועים, אם כי ישנם גם אולמות המתקינים פינות ישיבה במהלך אירועים המתקיימים בהם.

מאמרים נוספים:

עלות השכרת שולחנות קפה לאירועים

השכרת שולחנות קפה יכולה להיות מותאמת לכל סוגי האירועים, ולכל גודל של אירוע. העלות של השכרת שולחנות לאירועים תלויה במספר השולחנות הדרוש, סוגי השולחנות הרצויים ואפילו במיקום של האירוע – כאשר ככל שהאירוע מרוחק ממקום האספקה, כך העלות של השינוע וההשכרה עצמה, תגדל.

בהקשר זה, יש משמעות לסוגי השולחנות המושכרים: השכרת שולחנות עץ עולה כמובן יותר מהשכרת שולחנות פלסטיק, הן בשל איכותם, הן בשל כובדם הפיסי והן בשל הקושי הגדול יותר בשינוע, פריקה והעמסתם על משאיות האספקה.

שולחנות פלסטיק, כדוגמת שולחנות “כתר”, כמובן זולה יותר, והיא מתאימה יותר לתקציבים קטנים או להשכרה של שולחנות רבים יותר.

ניתן כמובן גם לשלב בין סוגים ואיכויות של שולחנות להשכרה, כך שחלק מן השולחנות יהיו שולחנות עץ איכותיים וחלקם שולחנות פלסטיק זולים יותר.

רק אחרי גיבוש התקציב הכולל לאירוע, ניתן לקבוע כמה שולחנות ואילו שולחנות ניתן להשכיר בתקציב הקיים עבור השכרת שולחנות לאירוע עצמו.

שולחנות קפה עגולים או מלבניים?

עוד החלטה שיש לקבל בעת תכנון האירוע ועיצובו היא האם להשכיר שולחנות עגולים או שולחנות מלבניים / מרובעים. השכרת שולחנות עגולים בדרך כלל נוגעת לשולחנות קפה גבוהים, ולשולחנות הסעדה עיקריים.

השכרת שולחנות קפה מלבניים בדרך כלל כוללת את השולחנות הנמוכים לפינות הישיבה, ולעיתים גם שולחנות לסעודה העיקרית.

צורת השולחן משליכה כמובן על תכנון ישיבת האורחים באירוע, ותלויה גם בשטח האירוע עצמו. באופן כללי ניתן לומר כי שולחנות עגולים תופסים פחות שטח, ולכן ניתן להכניס בתא שטח אחד יותר שולחנות עגולים משולחנות מלבניים.

שולחנות הינם חלק מרכזי מכל אירוע. האורחים בכל עת נמצאים בקרבת שולחנות, למעט בזמנים של ריקודים אולי. החל מתחילת האירוע, עם הגשת הבופה, דרך כל האירוע עצמו הכולל הסעדה, ועד להגשת הקפה והקינוח בסופו של האירוע – השולחנות נוכחים שם לטובת האורחים, לרבות בפינות הישיבה השונות במתחם האירוע.

לכן, בעת תכנונו של אירוע והפקתו, חשוב מאוד להתייחס לעומק לכל סוגיית השולחנות, ובפרט להשכרת שולחנות קפה עבור תחילת האירוע וסופו – הקובעים לא מעט את ההתרשמות של האורחים מהאירוע בכללותו.

יכול לעניין אותך גם

ציוד לאירועים מעוצבים בלתי נשכחים

ציוד לאירועים מעוצבים בלתי נשכחים מספק את התשתית

קרא עוד

השכרת ציוד אלטרנטיבי לאירועים

השכרת ציוד אלטרנטיבי לאירועים - מתכננים אירוע

קרא עוד

השכרת ציוד לאירועים בראש העין

השכרת ציוד לאירועים בראש העין מרכז הארץ - אירוע

קרא עוד
iconmail