השכרת ציוד לאירועים בהרצליה – הרכיב הסודי לאירוע מושלם

תוכן עניינים

השכרת ציוד לאירועים בהרצליה הרכיב הסודי לאירוע מושלם – יש הרבה מרכיבים שהשילוב שלהם יחדיו יוצר אירוע מושלם, בין אם מדובר באירוע משפחתי או עסקי ובו משתתפים רבים. אחד הרכיבים שפחות מדברים בהם הינו הציוד שעושה את האירוע, אולם מסתבר שציוד לאירועים זהו מקצוע לכל דבר. השכרת ציוד לאירועים היא הדרך הטובה ביותר לשכור ציוד מקצועי שעושה את האירוע, בכל מקום בישראל: בהרצליה, ת”א, רמת השרון, ירושלים וכד’

 

אירועים הם עניין גדול. גם אם משבר הקורונה בתחילת העשור השלישי של המאה ה-21 הקשה מאוד על ביצוע אירועים רבי משתתפים, בגלל מגבלות הבריאות שהוטלו על הציבור, הציבור בישראל פיתח צמא לחזרה אל האירועים הגדולים, בין אם מדובר באירועים משפחתיים חשובים, או אירועי חברה ואירועים עסקיים בכלל.

אירועים רבי משתתפים הם ענף תעסוקתי שלם, המפרנס לא מעט מגזרים וסקטורים במשק. הוא מעסיק ישירות אלפי אנשים ואף למעלה מכך, ומעסיק באופן עקיף רבים אחרים הנותנים שירותים לאירועים רבי משתתפים.

אחד הרכיבים ההופכים אירוע למוצלח ובלתי נשכח הינו הציוד המקצועי בו משתמשים בעת האירוע: שולחנות, כסאות פלסטיק, מפות שולחן, פינות ישיבה, כלי מטבח, תנורים, דוכנים, מערכות הגברה, תאורה, במות ועוד.

הסוד הגלוי של תעשיית האירועים הינו שרובו של הציוד אינו שייך כלל למקום בו מתרחש האירוע, קרי אולמות וגני האירועים. לא. רוב הציוד לאירועים מקורו במקצוענים של השכרת ציוד לאירועים.

השכרת ציוד לאירועים הינה מקצוע בפני עצמו. ראשית, יש להיערך מבחינת מלאי למגוון סוגי הציוד המושכר לסוגים שונים של אירועים, על מנת שיהיה היצע מספיק; שנית, צריך לדאוג למלאי גדול של ציוד כדי לכסות כמה אירועים במקביל, במידת האפשר; שלישית, יש לתחזק את הציוד לאירועים באופן ראוי כדי שיפעל בכל אירוע ולא יכשיל את האירוע עם תקלות תפעול מביכות; רביעית, יש להכשיר צוות עובדים מיומן, המכיר את הציוד על בוריו ויודע להפעילו בזמן אמת, לרבות תפעול תקלות אפשריות; חמישית, צריך את כל הביטוחים המתאימים הן להפעלת האירוע והן כנגד נזק או גניבה של הציוד עצמו.

ניתן למצוא מומחי השכרת ציוד לאירועים בכל רחבי הארץ, כך למשל בעיר הרצליה שבמרכז יש כמה ספקים של השכרת ציוד לאירועים בהרצליה

ובכל יישוב כמעט בישראל, בוודאי ביישובים והערים המרכזיות.

השכרת ציוד לאירועים בהרצליה

הרצליה היא עיר מרכזית וחשובה באיזור המרכז של ישראל. יש בה גם מתחם מגורים גדול ומפותח, המאכלס עיר של עשרות אלפי תושבים, וגם איזור תעשייה ידוע, המכונה גם “הרצליה פיתוח”, ובו אלפי עסקים מצליחים, בהם מתרחשים כמעט בכל שבוע אירועים רבי משתתפים. לכן שווה לבחון את ענף השכרת הציוד לאירועים דווקא בהרצליה.

השכרת ציוד לאירועים נחלקת לשני תחומים: השכרת ציוד לאירועים פרטיים, כגון אירועי משפחה שונים, והשכרת ציוד לאירועי חברה / אירועים עסקיים, המיועדים בדרך כלל לארגונים וחברות. ספקי השכרת ציוד לאירועים בהרצליה יתמחו בשני הסוגים של האירועים, בין היתר בגלל אותה חלוקה של העיר לאיזור תעשייה ומסחר מפותחים מאוד, ואיזור מגורים עשיר ומגוון, בעל אוכלוסיה ברמה גבוהה בדרך כלל.

ספקים של השכרת ציוד לאירועים בהרצליה, וכן בכל מקום במדינה, יספקו את הציוד המקצועי הדרוש לכל סוג של אירוע, לפי קטגוריות של ציוד: ציוד בישול והסעדה, ציוד הגברה, ציוד במות ותאורה ואפילו ציוד ייחודי עבור אטרקציות לאירועים.

הכשרה מקצועית לתפעול ציוד לאירועים

כמו בכל התחום של ענף האירועים בכל הארץ, גם חברות להשכרת ציוד לאירועים בהרצליה ידעו לספק לא רק את הציוד המקצועי הדרוש, אלא גם את כוח האדם הדרוש והמיומן על מנת להקים את הציוד בטרם האירוע, לתפעל אותו במהלך האירוע לרבות טיפול בתקלות, ולפרק את הציוד בתום האירוע.

חשוב מאוד להקפיד בעת שכירת חברה להשכרת ציוד אירועים על בדיקת התיעוד של הכשרתו המקצועית של הצוות המפעיל את הציוד. חברות של השכרת ציוד לאירועים בהרצליה ובכל מקום אחר צריכות להכשיר כל העת את העובדים המפעילים את הציוד, כדי שיהיו בקיאים בכל הוראות ההפעלה של הציוד ובכל תאני הבטיחות של הפעלתם, ולשלוח אותם גם להשתלמויות בנושא בעת הצורך.

ההכשרה המקצועית של תפעול ציוד לאירועים הינה מאמץ בלתי פוסק וחתירה מתמשכת למקצוענות, ולסטנדרטים גבוהים של בטיחות. ככל שחברות השכרת ציוד לאירועים יקפידו על כך, אך תשתפר איכות השירות ורמה הבטיחות שהן תצענה ללקוחותיהן.

ביטוח ובטיחות של ציוד לאירועים

ציוד לאירועים הינו בדרך כלל ציוד יקר ערך, דוכני המזון, מקררים, תנורים וכל הדברים הנדרשים לאירוע בעל שווי כספי גבוה. כמו כן, ברוב המקרים מדובר גם בציוד בעל מאפיינים מסוכנים, שיש תקנות בטיחות עליהן צריך להקפיד בעת הפעלתו.

כך למשל, חלק גדול מענף הציוד לאירועים סובב סביב מכשירים הצורכים חשמל רב. כל העיסוק בחשמל הינו בהגדרה עיסוק מסוכן, ובעל מאפייני שמירה קפדנית על נהלי בטיחות בעת הפעלתו.

בטיחות בחשמל, הפעלת ציוד בגובה רב, בנייה של קונסטרוקציות שונות לאירועים וכן עבודה עם ציוד המייצר חום או קור קיצוניים – כולם דורשים מומחיות מקצועית וזהירות מירבית בהפעלתם.

לכן לכל תחום ספציפי של יש תקנות בטיחות מחמירות, עליהן יש להקפיד בעת תפעול הציוד בעת הקמתו לקראת האירוע, תפעולו בעת האירוע ופירוקו לאחר האירוע.

בהקשר זה, בגלל הסכנות הטמונות בהפעלת ציוד כזה, יש גם להקפיד על עריכת פוליסות ביטוח רחבות המכסות מקרי אסון כתוצאה מתקלות חמורות בציוד שכזה. פוליסה כזו תחול גם על מפעילי מקום האירוע, וגם על החברה מספקת את הציוד המושכר לאירוע.

כמו כן, כפי שנאמר כבר, מדובר בציוד יקר. לכן יש להקפיד על עריכת פוליסות ביטוח לא רק כנגד קלקולים במכשירים השונים, אלא גם כנגד נזקים וגניבות של ציוד לאירועים, אם בעת האירוע עצמו ואם בעת אחסנתו בין אירוע לאירוע.

רוב החברות של השכרת ציוד לאירועים בהרצליה הינן מספיק מנוסות ומספיק אחראיות על מנת לספק ציוד איכותי לאירועים, לרבות עובדים מיומנים, תוך הקפדה על כל נהלי הבטיחות וכיסוי ביטוחי נרחב במקרי חירום קיצוניים.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

דוכני מזון
ציוד לאירועים

פיצה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail