השכרת פוד טראק לאירוע שלכם: כל מה שאתם צריכים לדעת

תוכן עניינים

תכנון אירוע כרוך בהמון החלטות, החל מבחירת המקום ועד לבחירת התפריט. אפשרות פופולרית אחת לקייטרינג היא השכרת פוד טראק. בין אם אתם חוגגים מסיבה, בר מצווה, בת מצווה, חתונה או כל אירוע בטבע, דוכן אוכל יכולה להיות תוספת מצוינת. הנה כמה שאלות וסיבות שכדאי לקחת בחשבון כאשר שוכרים חברה שמתמחה במתן מקצועי של פוד טראק לאירוע שלכם.

למה לשכור פוד טראק?

 • מהם היתרונות בהשכרת דוכן אוכל לאירוע? חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לאורחים שלכם, מאפשר מגוון רחב של אפשרויות אוכל, ויכול להיות אופציה משתלמת וגמישה יותר בהשוואה לקייטרינג מסורתי.
 • האם דוכן אוכל מתאים לכל סוגי האירועים? דוכני מזון הן תכליתיות ויכולות להתאים מאוד לאירועים שונים, כולל מסיבות, חתונות, אירועי חברה ופסטיבלים בחוץ. עם זאת, חיוני לקחת בחשבון את הגודל והאופי של האירוע שלכם כדי לקבוע אם פוד טראק היא האפשרות הטובה והנכונה ביותר עבורכם.
 • לאלו דרישות דוכן אוכל יכול לתת מענה? ברוב דוכני האוכל ניתן לקבל מגוון רחב של אפשרויות תפריט שיכולות לתת מענה לצרכים תזונתיים שונים, כגון צמחוני, טבעוני, ללא גלוטן וכו’. חיוני לדון על כך עם בעל דוכן האוכל מראש כדי להבטיח לספר את מה שנדרש לפי דרישות תזונתיות של האורחים או מארן האירוע.

יש המון בילבול בתחום פוד טראש ובעיקר לגבי השכרת הציוד מספק דוכני אוכל ולכן הכנו בדיוק עבורכם את המדריך לשאלות ששואלים אותנו, אז הנה לכם כמה שאלות/תשובות בנושא. לא קיבלתם תשובה לשאלה כלשהי ועדיין נותרתם ללא מענה? רוצים לקבל שירות בשיחת טלפון מהירה שיכלול ייעוץ? התקשרו או מלאו פרטים.

שאלות שכדאי לשאול לפני השכרת פוד טראק

 • מה עלות השכרת פוד טראק? עלות השכרת דוכן אוכל יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, לרבות מיקום האירוע שלכם, מספר האורחים, התפריט שנבחר ומשך האירוע. על מנת לתת הערכת מחיר מדויקת חיוני לתת לספק את כל המידע שנדרש כדי להבין את כל העלויות כולל הלוגיסטיקה אשר נדרשת לכך.
 • מה כלול במחיר השכירות? חשוב להבהיר ראשית ניתן לקבל את דוכן האוכל ללא מפעיל וגם עם מפעיל, זה לשיקולכם. אך מה מה כלול במחיר השכירות. שאלו אם המחיר שאתם מקבלים כולל השכרה כולל השכרת ציוד לאירועים, כגון השכרת שולחן, כסאות לאירועים והשכרת מקרר ואם בכלל נדרש לאירוע הדברים שציינו. כמו כן, בדקו אם יש חיובים נוספים עבור ציוד לאירועים, צוות שירות או הוצאות נסיעה.
 • כמה מקום צריך לדוכן האוכל? השטח הנדרש לפוד טראק יכול להשתנות בהתאם לגודל הדוכן וההגדרה הדרושה. חיוני לדון בכך עם הבעלים של דוכן האוכל ולוודא שיש מקום מספיק במקום כדי להכיל את דוכן האוכל, אולי שולחנות וכסאות בר לישיבה.
 • האם דוכן האוכל יכול לפעול בכל מזג אוויר? רוב משאיות המזון מצוידות לפעול בתנאי מזג אוויר שונים. עם זאת, חיוני לדון בכך עם הבעלים של דוכן האוכל ולקיים תוכנית גיבוי במקרה של תנאי מזג אוויר קיצוניים, הערה: ניתן לבצע את האירוע תחת אוהל או אזור מקורה יחד עם שילוב של פטריות חימום, אבל זה לא מתאים לכל אירוע וצריך לחסום גישה של רוחות ולכן חשוב לבחון גם עם בעל המקום מלבד הספק של דוכן האוכל.
 • מהן דרישות החשמל? ישנן פוד טראק מסוימים עשויים לדרוש גישה לחשמל כדי להפעיל את הציוד. חיוני לדון בדרישות החשמל עם בעל דוכן האוכל ולוודא שיש אספקת חשמל מספקת במקום האירוע.
 • כמה זמן לוקח לפוד טראק להתקבע? הזמן הדרוש להתקנה ופירוק עלול להשתנות בהתאם לדוכן האוכל ולתפריט שנבחר, לדוגמא אם נדרש מעשנה זמן הבישול ארוך משמעותית מדוכן פלאפל. לכן חיוני לדון בכך עם בעל פוד הטראק ולתכנן את לוח הזמנים של האירוע שלכם בהתאם.
 • מהי היכולת של פוד טראק לשרת אורחים? אם בקיבולת עסקינן אז הקיבולת של דוכן אוכל לשרת את האורחים יכולה להשתנות בהתאם לגודל הדוכן וסוג האוכל שמגישים ע”פ התפריט המבוקש. חשוב לדון בנושא עם בעל משאית האוכל ולהבטיח שהוא יכול לשרת כראוי את כל האורחים שלכם מבלי שתחכו לאוכל ותהיה זרימה כמו שצריך.
 • האם חברת פוד טראק יכולה לספק גם משקאות מלבד אוכל? רוב חברות הפוד טראק מספקות מזון בעיקר אבל גם מציעות משקאות כחלק מהתפריט שלהן, בעוד שאחרות עשויות לספק רק מזון. חיוני לבחון עם הבעלים של הפוד טראק ולתכנן את שירות המשקאות שלו בהתאם, הערה ישנן חברות שמספקות גם קוקטיילים ואלכוהול.
 • האם אפשר להתאים אישית את התפריט? רוב בעלי פוד טראק גמישים ויכולים להתאים את התפריט כך שיתאים לאירוע שלכם. חשוב לבחון יחד עם בעל דוכן האוכל מראש כדי להבטיח שיוכלו להיענות לבקשות שלכם.
 • האם אני צריך לספק ציוד כלשהו לאירועים? חברות קייטרינג ובעלים של דוכני אוכל נותנים מענה של ציוד נוסף לאירועים, כגון שולחנות, כיסאות או אוהל להגשה. לרוב חברת דוכן האוכל לא תספק את הציוד שנדרש בשלמותו לכל האירוע במקרה הזה אנו כן יודעים לספק כ 99% מהדברים שצטרכו.
 • האם צריך אישור כדי להחזיק דוכן אוכל באירוע? בהתאם למיקום האירוע שלכם, ייתכן שתצטרכו אישור כדי להחזיק פוד טראק. חיוני לבדוק עם העירייה המקומית, המועצה האזורית, ועם הבעלים של דוכן האוכל כדי להבטיח את קבלת כל האישורים הדרושים (במידה ונדרש כמובן).
 • מהי מדיניות הביטולים? מדיניות הביטולים היא חיונית ומותאמת ע”פ מה שנסגר בנינו בטלפון או בהסכם. התקשרו ותשאלו על דמי ביטול ועל המועד האחרון לביטול מבלי לחייב אתכם.
 • האם ניתן לספק שירות במקומות מרוחקים? אנו יכולים לספק פוד טראק בכל חלקי הארץ, המשאיות שלנו מצוידות ומקצועיות עם יכולת לספק שירות במקומות מרוחקים. עם זאת, חיוני לדון בכך איתנו על מנת להבטיח שנוכל לספק שירות בתאריך שלכם.
 • האם דוכן האוכל יכול להגיע לאירוע חתונה או מסיבת נישואין בחיק הטבע? פוד טראק יכולה להיות אופציה מצוינת לנישואין או לאירוע בטבע. עם זאת, חיוני לדון בדרישות הספציפיות של האירוע שלכם ולהבין את דרכי המעבר שעומדים בפנינו, האם נדרש מנוף או שינוע מיוחד ברמת הנגישות ועוד.
 • האם פוד טראק מתאים גם לאירועים גדולים? משאיות מזון יכולות לספק שירות למגוון רחב של גדלים של אירועים. עם זאת, לאירועים גדולים, ייתכן שיהיה צורך לשכור משאיות מזון מרובות נוספות או לקבל אפשרויות קייטרינג נוספות כדי להבטיח שלכל האורחים יוגש האוכל במהירות ובאותו הזמן.

השכרת פוד טראק יכולה להיות אופציה מצוינת לאירועים שונים, החל מחתונות ועד לאירועי חברה ופסטיבלים בחוץ. חיוני לדון בדרישות הספציפיות שלכם עם פוד הטראק ולהבטיח שנוכל לספק את השירות הדרוש. שקלו את מיקום האירוע שלכם, מספר האורחים, התפריט וכל ציוד נוסף לאירועים הדרוש. עם תכנון נכון, אנו יכולים לספק חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לאורחים שלכם.

מאמרים נוספים:

אנו מגיעים לכל המקומות בארץ לרבות אשדוד, ראשון לציון, כפר סבא ועוד מקומות. בין אם אתם צריכים אוכל אוטומטי, דוכן אוכל ירושלים, השכרת פופים, אנחנו כאן כדי לעזור. צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי האירוע שלכם ולקבל הצעת מחיר עבור השכרת ציוד לאירועים.

זכרו, המפתח לאירוע מוצלח הוא תכנון ותיאום נכון. הקפידו לשאול את השאלות הנכונות ולהבהיר את כל הפרטים לפני השכרת פוד טראק לאירוע שלכם.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

השכרת צ'ילרים לאירועים
בלוג
השכרת צ’ילרים לאירועים

השכרת צ’ילרים לאירועים – בחודשי הקיץ החום הוא כבד מאוד, הלחות והשמש מוסיפים לתחושה הלא נעימה, כך גם

השכרת כסאות פלסטיק
כסאות להשכרה
השכרת כסאות פלסטיק

השכרת כסאות פלסטיק – השכרת כסאות מהווה תהליך לא פשוט שכולל מספר שלבים. אחרי הכול, רוב הפעמים יש

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail