דברים שחובה לדעת לפני השכרת ציוד ותאורה לאירועים

תוכן עניינים

האיכות של הציוד שישמש אותנו לאירוח האירוח משפיעה באופן ישיר על הצלחתו. ציוד איכותי יבטיח מתחם נוח, מעוצב, בטיחותי ונעים לאירוח. בעבורכם ובעבור האורחים שלכם, אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אם התקציב שלכם מוגבל, כדאי להתייעץ עם חברת השכרת ציוד תאורה והגברה לאירועים ולקבוע בהתאם באלו תחומים ניתן יהיה לקצץ בהוצאות מבלי לפגוע ברמת האירוח. שימו לב שעליכם להזמין את הציוד ולשכור את שירותי חברת ההפקה מספר חודשים לפני מועד האירוע. אל תחכו לרגע האחרון היות ודרוש זמן להכנת המתחם, שינוע, התקנה והקמה.

כמה עולה השכרת ציוד?

מחירי השכרת תאורה לאירועים נקבעים בהתאם למספר האורחים, סוג הציוד, הכמויות, שימוש בציוד חד פעמי, איכות הציוד ושירותי שינוע, הקמה, פירוק והתאמה. לרוב, חברות שמתמחות בהפקת אירועי שטח והשכרת ציוד מציעות ללקוחות שלהן חבילת שירותים מקיפה שכוללת את כל מה שצריך להפקת האירוע מאוהל אירועים ועד מצננים לימים חמים וכלי אוכל.

איזה מזג אוויר צפוי?

אנו קובעים את מועד האירוע ומרכיבים את רשימת הציוד להשכרה מספר חודשים מראש. לא ניתן לחזות בצורה מדויקת את מזג האוויר הצפוי כך שעלינו להעירך מראש לכמה תרחישים. במידה ומדובר באירוע שמתקיים בעונת החורף או בעונת מעבר בה ייתכנו גשמים – יהיה עלינו לתאם גם השכרת אוהל לאירוע או פתרון אחר להגנה מפני הגשם והקור. חשוב לזכור שהאירוע עתיד להתקיים בשטח פתוח כך שבשעות הערב הטמפרטורות צפויות להיות נמוכות. במידה ומדובר באירוע שמתקיים בעונת הקיץ נשכור מראש מצננים, מאווררים לאירועים ואוהל ממוזג.

איך מבטיחים ציוד איכותי?

איכות הציוד נקבעת מחומרי הגלם, ההתקנה וההתאמה של הציוד לתנאים בשטח ולאופי האירוע. לרוב, האיכות של הציוד שתקבלו מושפעת גם מהמחיר. כך למשל, השכרת כיסאות פלסטיק פשוטים תהיה זולה יותר בהשוואה להשכרה של כיסאות עשויים עץ. תבטיחו לעצמכם ציוד איכותי לאירוע בכל תקציב כאשר תעבדו מול חברת הפקה וותיקה, מקצועית ומנוסה. חברה עם המלצות תקפיד לספק בכל מחיר ציוד נקי, תקין ואיכותי.

השכרת תאורה לאירוע בשטח

ההחלטה לארח אירוע בשטח פתוח מחייבת אתכם בהצבת גופי תאורה. תכנון נכון של פריסת התאורה ועצמתה יבטיח מתחם אירוח מואר ובטיחותי. מראש, באירועים באוויר הפתוח,  יש לוודא למען נוחיותכם, כי ניתן להשיג שירותי השכרה בקרבת המקום. למשל, במידה ונערך האירוע באיזור רעננה,  יש לוודא כי קיימת חברה המציעה שירותי השכרת ציוד לאירועים רעננה.  ההמלצה היא על שימוש בתאורת לד שאינה מלווה באפקט חימום וצורכת פחות חשמל. עליכם לזכור שאספקת החשמל לגופי התאורה מגיעה מגנרטורים כך שעלינו להיות להיערך מראש. ניתן כמובן להזמין גם גופי תאורה מעוצבים וצבעוניים ליצירת אווירה רומנטית קסומה.

למידע נוסף ראו גם: השכרת פינות זולה

מאמרים שיכולים לעניין אותך

ופל בלגי
ציוד לאירועים
וופל בלגי

עוד על ופל בלגי: ופל בלגי הוא מאכל מסורתי בבלגיה, המיוצר מבצק עם מלית עליו ומטוגן בשמן. הוא

השכרת שולחנות וכסאות
כסאות להשכרה
השכרת שולחנות וכסאות לאירועים

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים – מארגנים אירוע ומחפשים פתרונות ישיבה? מזל טוב! אצלנו תוכלו למצוא מבחר הצעות אטרקטיביות

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail