השכרת אוהל לאירוע קסום

תוכן עניינים

השכרת אוהל לאירוע קסום אירועים בטבע הם אירועים קסומים באופן ייחודי, ובהחלט גם מבוקשים מאד בעשור האחרון.

יחד עם זאת, אירוע בטבע מצריך גם לא מעט התעסקות ומגוון של פרמטרים להחליט לגביהם החל משינויים אחרונים של מזג האוויר, ועד לאספקת אלמנטים לקירור, לחימום ואחזקת הקייטרינג בהתאם לעמידות מזג האוויר.

איך לערוך אירוע בטבע שיהיה קסום, ייחודי ולא ישכח לזמן רב, ובכלל, איך אפשר לווסת את מזג האוויר בהתאם לשביעות רצונם של כל האורחים, ובעיקר חתני השמחה? כל הפרטים נמצאים במאמר זה.

השכרה של אוהלים לאירוע – חגיגה מוצלחת בכל מזג אוויר

הפקה של אירוע מחייבת את אנשי המקצוע הטובים ביותר והמתמחים בתחומם ברמת מקצועיות גבוהה. הסיבה לכך היא לפני הכל, בטיחות האורחים ובטיחותכם.

אנחנו מודעים היטב לכל מה שהפקת אירוע צורך מכם. בחירת מיקום, בחירת קייטרינג, בחירת עיצוב, ביגוד, מוזיקה, אטרקציות. אירוע הוא לא עניין של מה בכך ולכן יש צורך משמעותי ואמיתי לקבל את רשימת אנשי המקצוע הטובים ביותר, בכל תחום ונושא הקשור לאירועים.

אך לפני הכל, חשוב להתמקד בבסיס. מהרגע שאתם כבר יודעים היכן תעשו את האירוע, ומן הסתם אם הוא בנקודת טבע או לפחות קבלת הפנים שלו בנקודה חיצונית חשוב לבחון השכרת אוהלים לאירועים שתאפשר לכם את קיום האירוע כראוי.

היות ואף אחד מאיתנו לא נולד איש מקצוע בתחום, אם אינכם באמת עוסקים בכך ביומיום אל תנסו לעשות את הפעולה הזאת לבד. קירוי אירוע מחייב השכרת אוהל לאירוע כאלמנט פורמלי ושעומד בתקנים המחמירים ביותר בתחום האירועים.

וכשאתם שוכרים אוהל לאירוע, חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים מהותיים מאד, שיש להיוועץ לגביהם עם האנשים הנכונים. אל תתפשרו על האיכות, המקצועיות, ובטח שלא על הבטיחות.

2 הפרמטרים החשובים ביותר בהשכרת אוהלים לאירוע

שני פרמטרים חשובים ומרכזיים המשפיעים על האירוע כאשר אנחנו מקיימים אותו בטבע, בצפון או במרכז הארץ, ולמעשה מחפשים השכרת אוהל לאירוע הם מיקום האוהל, וסגנון האוהל כמובן. ולכן, יש לשים לב לשני אלו ולבחור אותם בקפידה:

  • מיקום – כשאנחנו בוחרים את מיקום האירוע, חשוב לקחת בחשבון תנאי שטח רלוונטיים עליהם יוכל לעמוד האוהל ולהיות עמיד ובטיחותי לכם, ולאורחים. על כן, המשטח חייב להיות ישר ללא מקלות עץ, ללא אבנים וכזה המאפשר לכם אוהל שיוכל להחזיק עליו מעמד לשעות רבות. חברה מקצועית ואיכותית המשכירה פופים ומחצלות וכמובן מבצעת השכרת אוהל לאירוע תדע לשלוח אליכם איש מקצוע לבחון את השטח, כי אחרי הכל, אין כמראית עין של אנשי מקצוע. אם המקום שבחרתם לא מאפשר לכם למקם אוהל עליו ברמת תנאי השטח יש לשקול שינוי מיקום. הסיבה לכך היא בעיקר כי אירוע בטבע ללא אוהל עלול להיות אירוע שתנאי מזג האוויר יפתיעו אותו באופן משמעותי. או פשוט לא יהיו בו תנאים לוויסות טמפרטורה ואחזקת הקייטרינג בהתאם.
  • סגנון האוהלים הנבחרים לאירוע – אוהלים לאירועים להשכרה הם לא בעלי סגנונות מגוונים מדי. אך סוג האירוע בהחלט יכול להעיד על סגנון האוהל שעליכם לשכור. אם אתם מפיקים אירוע חורף, חשוב לקחת בחשבון אוהל שתהיה לו תקרה אטומה העשויה PVC, ללא חלון שנפתח. ישנם אלו המעוניינים בזמן אירועי חורף שהאוהל כן יאפשר לראות את הנוף, וישנם אלו שלא. הכל עניין של התאמה אישית והצרכים האישיים שלכם כבעלי האירוע, וכמי שמכירים את האורחים שלהם הכי טוב שרק אפשר.

אם זהו אירוע קיץ, חשוב לקחת בחשבון הצללות וצבעים שאינם קולטים את חום קרני השמש באופן חזק מדי. ישנם פתרונות הצללה איכותיים המאפשרים אוורור, או וויסות הטמפרטורה בתוכם כך שהאורחים לא יזיעו מדי, ומצד שני גם לא יקפאו מקור. סירקולציה היא חשובה בין אם אנחנו מדברים על אירוע חורף ובין אם על אירוע קיץ.

מאמרים נוספים:

על בירוקרטיה, וויסות מזג אוויר ועלויות

זה די ברור שכשאנחנו מחפשים אוהלים להשכרה לאירועים אנחנו חייבים לקחת בחשבון את כל האלמנטים האפשריים. ולכן חשוב גם לדעתי כיצד בכלל מתחילים בהקמת אוהל לאירוע.

ברמת הבירוקרטיה, יש אוהלים שמצריכים אישור של קונסטרקטור. זה תלוי כמובן כמות האורחים, מזג האוויר שעליו אנחנו מדברים ומהן סוגי האטרקציות שתהיינה במהלך האירוע. ממש כמו באולמות אירועים אלו ואחרים המצריכים אישור בירוקרטי, גם כאן נאלץ לקבל אישור זה.

אוהלים קטנים לא יצריכו אישור זה, אך אם אתם רואים שכמות האורחים שלכם גבוהה מהסטנדרט בהחלט חשבו על כך. לא רק למען עצמכם, אלא למען האורחים שלכם ואיכות האירוע.

אם אתם דואגים לנושא וויסות מזג האוויר דעו כי בעולם האירועים בכלל, ובעולם השכרת אוהלים לאירועים בפרט הטכנולוגיה הפכה להיות חדשנית ואף מתחדשת מיום ליום.

אם אנחנו מדברים על אוהל בעונת החורף יועמדו פטריות חימום בכמות המדויקת על סמך כמות האורחים ובמרחקים המאפשרים חימום האוהל ברמה שבה האורחים לא יזיעו, אך ירגישו חום נעים וללא קיפאון מהחורף.

אם אנחנו מדברים על אירוע קיץ יש לקחת בחשבון את אותו נושא, רק במצב של מאווררים או קולרים המדמים אפקט של מגן קירור. ישנם גם אוהלים המאפשרים מיזוג אוויר של ממש.

ברמת עלויות, השכרת אוהלים לאירוע יכולה להתחיל החל מאלף ₪ והלאה, כאשר הפרמטרים שבאמת קובעים את העלות הם כמות האורחים, סוג האירוע, העונה כמובן, סוג האוכל מבחינת חומרי הגלם ועוד.

זה די ברור שללא אוהל, לא יהיה לכם אירוע במידה ואתם אכן מקיימים את האירוע בחוץ או בנקודת טבע שאין בה יכולת לחשמל ומים. לכן כדאי בהחלט להשקיע נתח משמעותי בתקציב עבור אוהל טוב, ובבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר כמובן, לאירוע שכולם ידברו עליו שנים לאחריו.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תוכן עניינים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
iconmail